Starvac

Starvac SP2

starvac

Prístroj Starvac SP2 dokáže mechanicky oddeliť tukové bunky zo zhlukov tak, aby sa ich prirodzený metabolizmus vrátil do normálu. V podkoží vzniká intenzívne prekrvenie, čo podporuje tvorbu kolagénu a elastínu, čím sa koža spevňuje a vyhladzuje behom niekoľkých procedúr. Počas ošetrenia pôsobíme na tukové bunky, spojivové tkanivo, cievny a lymfatický systém účinnejšie než akákoľvek ručná masáž. Ošetrenie je naviac podporené lokálnym použitím kvalitnej francúzskej kozmetiky. Vhodným ošetrením se dosiahne detoxikácia organizmu, veľmi pevná a hladká pokožka a zmenšenie objemu na ošetrovaných miestach (pás, boky, stehná, bruško, paže).

Podtlakom narušujeme tukové bunky, ktoré sa odplavujú lymfatickým systémom z tela, tým dochádza k úbytku tukového tkaniva a výraznému zoštíhleniu. Silné prekrvenie aktivuje pokožku, zlepšuje jej zásobovanie výživou a kyslíkom. Pokožke sa vracia elasticita a spevňuje sa ochabnuté podkožné väzivo.

Po masáži prístrojom Starvac SP2 je vhodné pre intenzivnejší účinok podstúpiť lymfodrenáž nohavicami Pulstar S2 .
Na povrchu kože sa vytvára podtlak, koža s tukovými bunkami, uloženými pod pokožkou je nasávaná medzi dva voľne pohyblivé valčeky, uzatvorené v sacom priestore masážnej hlavy. Sacia hlava plynule „roluje“ pokožku ošetrovanej časti tela. Masážou se aktivujú lymfatické cesty, dochádza k deštrukcii tukových buniek, prekrvuje se pokožka a tým se zlepší krvný obeh a spevňuje podkožné väzivo. Lymfatickými cestami sú odvádzané tukové bunky, toxické látky a splodiny vzniknuté látkovou výmenou.


Estetické indikácie:

- Liečba celulitídy
– Formovanie postavy, zoštíhlenie problémových partií
– Posilnenie svalov
– Spevnenie pokožky
– Omladzovanie pleti, vyhladenie vrások
– Vyhladenie jaziev
– Zlepšenie lymfatického opuchu


Odporúčaný počet ošetrení:

10 ošetrení 2-3-krát týždenne, potom udržiavacia kúra 1-krát mesačne.
Pred každým ošetrením meriame množstvo tuku v tele a úbytok objemu v ošetrovaných partiách. Efekt je trvalý, pokiaľ sa ďalej dodržuje správna životospráva.


Kontraindikácie:

- Užívanie liekov na riedenie krvi
– Kŕčové žily, zápal žíl
– Onkologické ochorenie
– Ochorenie srdca a obličiek
– Akútne kožné ochorenie


Lifting tváre prístrojom STARVAC

Vacupress tváre, alebo bezoperačný lifting pracuje na princípe nastaviteľného podtlaku, nasaje kožnú riasu tváre, krku alebo dekoltu. Pokožka sa zbaví toxických látok, prebytočnej vody a tým sa zbaví opuchu. Ošetrené partie sa prekrvia a okysličia. Po ošetrení pleť pôsobí výrazne mladšia, svieža, vypnutá a hydratovaná. Drobné vrásky sa vyhladia, spevňuje sa tzv. dvojitá brada a zmiznú vačky pod očami. Vďaka intenzívnemu prekrveniu dochádza aktivácii kolagénu a elastínu v pokožke.

Ošetrenie pozostáva z vyčistenia pleti, séra, aktivácie lymfatického systému, vaculiftingu a nanesenia pleťového krému. Doba ošetrenia je 30 minút.